Чудові квіти від “батьківщинівців”
Мешканцям територіального центру у місті Володимирі передали саджанці квітів придбані за кошти депутата обласної ради Віктора Олійника та заступника голови Волинської обласної організації ВО “Батьківщина” Зої Шумейко. Частинкою своїх саджанців з мешканцями центру люб’язно поділилася депутатка Володимирської міської ради від “Батьківщини” Олена Жуйвода, яка вирощує їх на поверхах, а потім охоче ділиться з друзями. Організатори…
