У Любомлі партійці відзначили юних науковців
Депутатка Любомльської міської ОТГ Антоніна Куць вручила матеріальні винагороди та солодощі юним науковцям – ученицям гімназії імені Наталії Ужвій. «Десятикласниці Іванна Патієвич та Валентина Денисюк брали участь у науковій конференції «Юний науковець року», яку проводила Мала академія наук. Їхні роботи увійшли до збірника наукової конференції. Обидві наші юні землячки відзначені грамотами обласного управління освіти, науки…
