Волинські партійці відзначили випускників шкіл подарунками
Депутати-«батьківщинівці» міських та районних партосередків Волині взяли участь у святі останнього дзвоника та вручили випускникам подарунки. Майже всі обранці громади від ВО «Батьківщина» долучилися до святкових заходів, що відбулися у школах області. «Керівник фракції «Батьківщина» Ковельської райради Володимир Андросюк привітав із закінченням навчального року учнів Тойкутської загальноосвітньої школи і вручив усім 11-класникам подарунки. Депутат-«батьківщинівець» Володимир-Волинської…
