«Батьківщинівці» Волині дружно вийшли на екотолоку
В рамках всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» в містах і райцентрах краю активісти ВО «Батьківщина» зініціювали велике прибирання громадських територій, спортивних споруд, прибережних смуг. Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, цьогоріч до акції долучилися партійні, молодіжні осередки Луцька, Ковеля, Рожища, Нововолинська, Володимира-Волинського, Ківерців, Ратного, Любешова, Горохова, а також сіл і селищ. Ініціативу «батьківщинівців» підтримали громадські активісти,…
