Луцька «Батьківщина» долучилися до всесвітнього флешмобу «Україна єдина»
Представники Луцької «Батьківщини» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня соборності й долучилися до флешмобу «Україна єдина». «Нас намагаються розділити за мовною ознакою та місцем проживання, тому сьогодні ми маємо об’єднатися й показати, що Україна – єдина, соборна, неподільна», – сказав голова Луцької міської парторганізації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко. Член виконкому Луцької міськради Ірина Чебелюк…
