Чорнобильські проблеми були в епіцентрі розмови з представниками громад Волині
Під час робочої поїздки лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко провела зустріч з представниками північних районів Волинської, Рівненської областей. Обговорили нагальні питання, перспективи та виклики сьогодення з мешканцями Маневицької, Колківської, Прилісненської, Камінь-Каширської, Сошичненської, Любешівської громад Волинської області. Активну участь у діалозі з політикинею взяли депутати місцевих рад. Присутні обговорили ряд важливих питань, які потребують негайного вирішення. Однією…
