«Батьківщина молода» взяла участь у Марші гідності
Представники «Батьківщини молодої» взяли участь у Марші гідності, який 1 грудня відбувся в Луцьку. Про це інформує прес-служба Волинського обласного партосередку ВО «Батьківщина». «Ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, коли відбувся перший розгін Майдану, стала точкою відліку в боротьбі української молоді проти кривавого режиму. Своїми діями ми хочемо нагадати правоохоронцям, що досі не…
