За сприяння волинських партійців уперше зарибили річку
Депутати-«батьківщинівці» Володимир-Волинської міської ради підтримали програму охорони навколишнього природного середовища, один із пунктів якої передбачає зариблення річки Луга. Як повідомляє пресслужба обласної партійної організації, цими днями депутат міськради Андрій Гудима та член бюро міської парторганізації Микола Матусевич допомогли запустити у водойму малька білого амура. «У програмі, яку підтримали депутати нашої фракції, було передбачено 50 тисяч…
