«Батьківщинівець» вимагає зупинити знищення місцевої радіостанції
Депутат-«батьківщинівець» Луцької міської ради, що на Волині, Андрій Козюра обурений тим, що ПАТ « Національна суспільна телекомпанія України» відібрала FM-частоту в місцевої радіостанції «Луцьк». Як повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», цю проблему обранець громади порушив у зверненні до президента, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке підтримали депутати на сесії міської…
