
На перших сесіях новообраних рад висуванці «Батьківщини» Волині отримали повноваження заступників голів в обласній, двох районних радах та одній територіальній громаді. У шести територіальних громадах їх обрано секретарями.
«Довіра до наших депутатів свідчить про те, що «Батьківщина» Волині делегувала до місцевих рад справжніх професіоналів, які мають чималий досвід роботи в органах представницької влади. Так, Андрій Оніщук став заступником голови Володимир-Волинської районної ради. Раніше він тричі обирався депутатом райради, працював головою районної ради та райдержадміністрації. Добре знає проблеми своїх земляків Сергій Дмитрук, який обійняв посаду заступника Камінь-Каширської районної ради. В органах самоврядної та виконавчої влади він працює з 2007 року. Учетверте депутатський мандат здобула Ольга Сахарук. Раніше вона була головою та керуючою справами Шацької районної ради, а нині стала заступником голови Шацької територіальної громади», – розповів керівник «Батьківщини» Волині Андрій Козюра.
За його словами, висуванці «Батьківщини» стали секретарями у Ківерцівській міській, Любешівський, Ратнівській, Заболоттівській селищних, Рівненській, Сереховичівській та Затурцівській сільських громадах.
