Міські голови з Волині отримали відзнаки від лідера «Батьківщини»
Участь у з’їзді депутатів місцевих рад та мерів партії ВО «Батьківщина» взяли 172 депутати органів місцевого самоврядування Волині, а міські голови Ковеля Олег Кіндер та Рожища В’ячеслав Поліщук отримали пам’ятні відзнаки в номінації «Новообраний міський голова» від Юлії Тимошенко. Про це інформує прес-служба Волинського обласного партосередку. «З’їзд нашої політичної сили показав масовість представників «Батьківщини» в…
