Григорій Пустовіт про ЦНАП і «проліски»
Колись мені розповіли притчу. Імператор Олександр ІІ, прогулюючись Петергофським Нижнім парком, звернув увагу на солдата-чатового, що стояв досить-таки недоречно посеред парку. «Чому він тут стоїть?» – поцікавився імператор. Та ніхто з його свити так і не зміг пояснити чому. Пост на тому місці з’явився дуже давно, а коли та чому вже й ніхто не пам’ятав….
