У Ковелі медики отримали соціальне житло
Міський голова Ковеля, голова Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олег Кіндер вручив ордери 16 медичним працівникам. Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, така подія відбулася вперше за десятки років. Нові квартири для медиків облаштували у колишньому приміщення молочної кухні. На ці роботи з міського бюджету за підтримки депутатів фракції «Батьківщина» було виділено більш…
