На Волині «батьківщинівець» організував День громади
Голова Зимнівської ОТГ, що у Володимир-Волинському районі, В’ячеслав Католик підсумував зроблене в селах, що два роки тому вперше об’єдналися в одну громаду. Під час Дня громади жителі 17 сіл влаштували спільний ярмарок, спортивні змагання, переглянули фотовиставку, яка розповідає про становлення Зимнівської ОТГ. «За два роки для розвитку території вдалося залучити 20 мільйонів гривень. Фінансовий ресурс…
