Депутати від «Батьківщини» очолили ключові комісії Волинської облради
Депутати Волинської обласної ради від «Батьківщини» створили фракцію й очолили дві важливі постійні комісії. Про це інформує прес-служба Волинського обласного партійного осередку. Комісію з питань бюджету, фінансів та цінової політики очолила «батьківщинівка» Людмила Кирда. До цієї ж комісії увійшов також Анатолій Бусько. Головою постійної комісії з питань питань екології, раціонального використання природних ресурсів став депутат…
