Юлія Тимошенко: « Третій воєнний Новий рік… »
Новий рік. Третій воєнний Новий рік… Кажуть, що час має нас вчити. Чому ж ми навчилися за ці роки? Багато чому. Хоч і не з власної волі. Навчилися прокидатися під повітряну тривогу. Навчилися розпізнавати виходи ППО і прильоти. Навчилися розрізняти «МІГи» та F-16. Навчилися обіймати собаку в коридорі, бо йому страшно теж… Навчилися питати: «Як…
