Депутат Луцької міської ради отримала подяку від Юлії Тимошенко. ФОТО
Депутат Луцької міської ради Майя Шостак отримала подяку від лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Читайте також: «Юлія Тимошенко йде на вибори, щоб перемагати», – Валерій Бондарук «За активну участь в розбудові обласної партійної організації та з нагоди 45-річчя від Дня народження», – йдеться у тексті подяки. Слова вітання від Юлії Тимошенко передав голова Волинської обласної організації…
