У Володимирі-Волинському відзначили юних художників
Активісти Володимир-Волинського міського партосередку ВО «Батьківщина» нагородили переможців конкурсу малюнків «Лист Святому Миколаю». Підсумки творчого конкурсу підбили у Володимир-Волинському історичному музеї. «Депутати-«батьківщинівці» та активісти міського партосередку завжди підтримують обдарованих дітей міста. Відтак долучилися і до відзначення переможців конкурсу малюнків, що його організували вчителі гімназії імені Олександра Цинкаловського спільно з працівниками історичного музею. Подарунки від «батьківщинівців»…
