На Волині у новій ОТГ найбільша фракція – «Батьківщини»
Новообрані депутати Прилісненської об’єднаної територіальної громади, що в Маневицькому районі Волині, вирішили створити фракцію ВО «Батьківщина». Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». До фракції увійшли всі семеро обранців громади, які здобули перемогу на своїх округах. «Це найбільше депутатське об’єднання в органі місцевого самоврядування нової територіальної громади. Його очолив Андрій Шумик, який…
