«Батьківщинівці» Луцька підбили підсумки роботи за рік
Луцька міська організація ВО «Батьківщина» та фракція «Батьківщина» в міськраді прозвітували перед громадою у Палаці культури міста. Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Керівник міського партосередку Валерій Бондарук, який очолює фракцію «Батьківщина» у представницькому органі міста, назвав роботу депутатів найефективнішою порівняно з представниками інших політичних сил, адже чотири партійці подали 18…
