«10 обласних рад і 104 міста України за останні два дні проголосували за недовіру уряду та вимагають накласти на бюджет і податкове законодавство вето. Тому що для них закінчується життя», – зазначила вона в ефірі програми «Свобода слова» з Андрієм Куликовим на телеканалі «ICTV».
За словами Тимошенко, люди вже не говорять ні про зарплати, ні про пенсії, «а говорять про те, що бюджет руйнує залишки економіки в Україні».
Вона нагадала, що парламент також був категорично проти урядового варіанту Податкового кодексу.
«Разом з обласними та місцевими радами ветування податкового законодавства вимагають аграрії. Дрібні аграрії та фермери сьогодні перекрили дороги! Це люди, які з копійок живуть і намагаються обробити свою землю. І вони не скаржаться, не скиглять, а наполегливо звертаються до президента з проханням накласти вето на Податковий кодекс. Люди вийшли вперше з моменту Революції і перекрили дороги!» – наголосила політик.
Як зауважила лідер фракції, в усьому світі країни тримаються на дрібних фермерських господарствах.
«Їм надають субсидії, безвідсоткові кредити, підтримку, а у нас замість цього для аграріїв створили умови, за яких аргохолдинги поглинули наш аграрний комплекс. Аграріїв поставили на межу виживання. Вони вийшли і перекрили дороги, тому що три мільйони самозайнятих людей, якщо так все залишиться, просто припинять існувати, годувати нас і жити», – констатувала Юлія Тимошенко.
Вона також зауважила, що бюджет на наступний рік, це «бюджет, прийнятий не для України, не для українців, не для малого і середнього бізнесу, а для МВФ і для деяких кланів, які в кулуарах встигли щось там собі урвати».
На переконання лідера «Батьківщини», необхідно перезавантажити владу.
«Жодна країна не живе з некомпетентною владою успішно. Нам потрібно не боятися, а спокійно, виважено перезавантажувати уряд. Якщо цей парламент не здатен перезавантажити уряд, перезавантажте парламент», – запропонувала вона.
Юлія Тимошенко зазначила, що наша країна настільки сильна і заможна, «настільки сьогодні готова, що справжні зміни є можливими, бажаними і реалістичними».