Місцеві ради Волині вимагають запровадити мораторій на зростання вартості енергоносіїв
Депутати-«батьківщинівці» місцевих рад Волині ініціюють скликання позачергових сесій із тарифного питання і вимагають скасувати несправедливі ціни на енергоносії. Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, таку позицію відстоювали обранці від політичної сили Юлії Тимошенко на сесіях Луцької, Ковельської міських, Маневицької селищної, Ковельської районної рад. «Платоспроможність українських родин погіршилась, а вартість енергоносіїв невпинно росте. Водночас, стрімко накопичуються борги населення. За таких умов додаткове підвищення цін на…
