У Луцьку батьківщинівка стала заступником міського голови
Очільниця Луцького міського партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Чебелюк стала заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», про це стало відомо під час сесії Луцької міської ради. «Ірина Чебелюк має чималий досвід роботи юриста, обіймала посаду заступниці мера з 2019 року. Вона не тільки добре знає…
