Ганна Сачук: «Депутат – це насамперед відповідальність перед людьми»
Нинішня каденція депутатів Любомльської районної ради – остання в історії самоврядування краю. Адже внаслідок реформи територіального устрою наш район зникне з карти Волині. Що залишать після себе нинішні обранці громади району? З відповіді на це запитання почалася розмова із заступником голови райради Ганною Сачук, яка обрана від ВО «Батьківщина». – Є такий відомий вислів: «Щоб…
